Betine Çekim İşlemleri

Betine
Betine

Betine ile bahis yaptığınızda, oyun oynadığınızda, tabii ki para kazanma şansını elde edebilirsiniz ve kazandığınız parayı, betine çekim işlemleri ile anında geri alabilirsiniz. Sitenin bu işlemler kapsamında görevlendirilmiş olduğu bir finansal departman bulunmaktadır. Finansal departman para yatırma ve çekme işlemleri konusunda yetkilidir. Sizler tarafından verilen her türlü talimatı, finansal departman almaktadır, incelemektedir, onay işlemi de yine ilgili olan bu departman tarafından verilmektedir. Tabii ki ilgili kurallar belirlenmiş ve bu kurallar dahilinde para çekme talimatının verilmesi istenmiştir. Siz para çekme talimatını, hesabınız ve para çek bölümü üzerinden vereceksiniz. Bu bölüme erişip, hesap, IBAN ya da kart numaranızı paylaşmadan önce, yeni ve güncel giriş adresi bulmanız, resmi yeni ve güncel giriş adres ile işlem yapmanız son derece önemlidir.

Betine Resmi Yeni Giriş Adresi

Site tespit edilmiş, tespit edilmesini müteakip hakkında kapatılma kararı verilmiştir. Kapatılma kararı Türkiye ip adresleri için, saniyeler içerisinde çözüme kavuşturulan giriş problemi olacaktır. Giriş problemini ortadan kaldırmanın yöntemi, tabii ki bahsedildiği gibi, betine resmi yeni giriş adresi ifadesi olacaktır. Buradaki ifade aynı zamanda bir bağlantı adresi ya da bir link görevini görmektedir.

Betine Para Çekmede Dikkat Edilecekler

Sorunsuz para çekmek, hızlı bir şekilde para çekmek gibi bir işlemi gerçekleştirmek için, betine para çekmede dikkat edilecekler önem taşımaktadır. Kendi adınıza ve soyadınıza ait olmayan hiçbir hesaba, karta ya da sisteme para çekme talimatı veremezsiniz. Vermiş olsanız dahi, finansal departman kabul etmez. En az 1 defa para yatırmamış iseniz, kullanıp, en az 1 defa para kazanmamış iseniz, kara para aklama politikası gereği para çekme talimatı veremezsiniz. Para çekme talimatını siz, hesabım, para çek bölümü üzerinden, para çekme talep formu aracılığı ile vereceksiniz. Bu belgeyi doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurma sorumluluğu tamamen sizlere ait olacaktır. Bu sitenin en düşük ödeme miktarına ve yine bu sitenin belirttiği tek seferde en yüksek ödeme miktarına ve günlük en yüksek ödeme miktarına dikkat etmek zorundasınız.

Betine Ünlü Ligler
Betine Ünlü Ligler

Betine Ödeme Yöntem Ve Miktarları

Yukarıdaki şartları sağlamanız ile birlikte, tabii ki betine ödeme yöntem ve miktarları dahilinde hareket etmek ile yükümlü olacaksınız. Banka hesaplarını kullanmak gibi bir avantaja sahip olabilirsiniz. Türkiye Cumhuriyeti kurumsal bankalarından herhangi bir tanesinde hesabınız bulunuyor ise, bu hesaplara ödeme alabilirsiniz. Havale ile ödeme sistemi kullanılır, EFT ile ödeme sistemi kullanılır. İz bırakmadan para çekme işlemini yapmak istiyor olabilirsiniz, papara ile ödeme, payfix ile ödeme, ecopayz ile ödeme, TL nakit ile ödeme, mefete ile ödeme, neteller ile ödeme, skrill ile ödeme, bitcoin ile ödeme seçenekleri bulunmaktadır. Ödeme miktarları konusuna gelince, tek seferde ve en düşük ödeme miktarı 100 Türk Lirasıdır. Tek seferde en yüksek ödeme miktarı, 10.000 Türk Lirasıdır. 1 günde 3 defa ödeme talimatı verme hakkı bulunacaktır. Dolayısı ile bir günde, bir kullanıcının en fazla 30.000 Türk Lirası para çekme hakkı bulunmaktadır.

Betine Ödemede Komisyon Almayacaktır

Unutmayın, betine ödemede komisyon almayacaktır. Sanal cüzdan olması, kripto para olması ya da banka hesapları olması, hatta havale yerine EFT seçeneğinin olması önemli değildir. En düşük değeri olan 100 Türk Lirası seviyesinde, tek seferde en yüksek değer olan 10.000 Türk Lirası seviyesinde ya da bir günde en yüksek değer olan 30.000 Türk Lirası seviyesinde para çekme talimatı verilmesi de önemli değildir. Bunlardan da herhangi bir şekilde komisyon alınmayacaktır.

Betine Şartlar Dahilinde Ödemede  Belge Talep Etmez

Bir de, betine çekim işlemleri konusunda, belge talebi konusunu gündeme getirelim. Betine şartlar dahilinde ödemede belge talep etmez. Nedir bu şartlar? Sadece kullanıcı adına ve soy adına kayıtlı hesaplara para çekme talimatı verilmesidir. Bu kurala uygun davranmak, zaten bir zorunluluk olarak karşınıza çıkacaktır. Buna göre hareket etmeniz ile birlikte, herhangi bir belge göndermenize, ispatlayıcı nitelikte bir belge göndermenize gerek kalmayacaktır. Bir şahıs sizin şifre ve bir şahıs sizin kullanıcı adınızı ele geçirmiş olabilir. Böyle bir durumda, bu şahıs sizin adınıza ve soyadınıza kayıtlı olmayan bir hesaba yani kendi hesabına para çekme talimatı veremez. İşte böyle bir durumda, mutlaka belge talebi gündeme gelecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*